predskolski

predskolski3

POČETNIČKI SOLFEGGIO predviđen je za polaznike od 6-8 godina starosti. Za upis u početnički solfeggio nema prijamnog ispita.

JESENSKI UPISNI ROK

Prijave/predbilježbe i upis u Početnički solfeggio, do popune slobodnih mjesta,
  primat će se od 25. kolovoza do 4. rujna osobno u tajništvu škole ili elektroničkim putem na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Prilikom PRIJAVE/PREDBILJEŽBE potrebno je:

1. Ispuniti Prijavnicu/predbilježbu u Word fomatu (preuzeti OVDJE)

2. Priložiti skenirani rodni list i domovnicu učenika

Ispunjenu Prijavnicu/predbilježbu sa privicima, rodnim listom i domovnicom, molimo dostaviti osobno u tajništvo škole (II. kat) od 9:00 do 13:00 ili poslati e-poštom na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Roditelji koji će dokumentaciju dostaviti osobno u tajništvo, moći će odmah nakon pregleda dokumenata ispunjavanjem Upisnice i uplatom 100,00 kn upisati dijete (sve u tajništvu).

Za roditelje koji će dijete upisivati elektroničkim putem:

Prilikom UPISA u Početnički solfeggio potrebno je:

1. Ispuniti Upisnicu u Word fomatu (preuzeti OVDJE)

2. Uplatiti participaciju u iznosu od 100,00 kuna na žiro račun škole

Podaci za uplatu:
Primatelj: Glazbena škola Pavla Markovca
Model: HR 00; Poziv na broj primatelja: 2020-21
Opis plaćanja: ime i prezime učenika 1. obrok participacije u opremanju programa

3. Ispunjenu Upisnicu i presliku potvrde o uplati participacije poslati na mail škole Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

➤➤ Ogledni primjerak ispunjene uplatnice

Škola će po preuzimanju potvrditi primitak ispunjene Upisnice.

Za više informacija o uvjetima školovanja, nastavnom planu i organizaciji nastave početničkog solfeggia kliknite na karticu Predškolski uzrast (gore).

Za dodatne informacije i naputke, izvolite se obratiti elektroničkom poštom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

predskolski3

U Početnički solfeggio upisuju se djeca u dobi od 6 do 8 godina. Nastava se odvija u poslijepodnevnim satima dva puta tjedno po 45 minuta. U skladu sa mogućnostima, skupine će biti organizirane po dobi polaznika.

Djeca na početničkom solfeggiu:

• usvajaju osnovne glazbene sastavnice i upoznaju različite instrumente
  • razvijaju želju za uključivanjem u glazbene aktivnosti (pjevanje i slušanje glazbe)
  • razvijaju glazbeni sluh, glazbeno pamćenje i osjećaj za ritam
  • obogaćuju emocionalno doživljavanje glazbe
  • njeguju i kultiviraju glasovne mogućnosti i težnju za intonativno čistim pjevanjem uz pravilno disanje i jasno izgovaranje teksta

Participacija roditelja u opremanju programa iznosi 1.600,00 kn za cijelu školsku godinu. Prvi obrok od 100,00 kn plaća se prilikom upisa, a ostalo tijekom nastavne godine u mjesečnim obrocima po 150,00 kuna uplatnicom koja se dobije u Školi. Nastava Početničkog solfeggia se samofinancira, u tom programu nije moguće oslobađanje od plaćanja participacije.

Za detaljne informacije o upisima kliknite na karticu UPISI  (gore).

Za dodatne informacije i naputke, izvolite se obratiti elektroničkom poštom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

predskolski2                       predskolski4