Sukladno odluci Ministarstva i Gradskog ureda za obrazovanje, od 18. siječnja nastavu uživo u školi (model A) imat će samo učenici 1. i 2. razreda osnovne škole te maturanti, a svi ostali učenici nastavu će imati online (model C).

➤➤ PROTOKOL POSTUPANJA U SLUČAJU POTRESA

➤➤ Kalendar neradnih i nenastavnih dana u školskoj godini 2020./2021.

NATJECANJE MLADI VIRTUOZI

Organizacijski odbor natjecanja Mladi virtuozi donio je odluku da se zbog aktualne epidemiološke situacije 27. međunarodno natjecanje Mladi virtuozi, Zagreb 2021., violina, koje se trebalo održati u veljači 2021., odgodi za lipanj 2021. godine. Više informacija uskoro.

Objavljeno 18. 12. 2020.

tockice

Uspjesi učenika Glazbene škole Pavla Markovca na 7. međunarodnom mješovitom natjecanju glazbenika "Bistrički zvukolik", održanom u Dugom Selu 25. studenoga 2020.:

I. nagrada - Apsolutni pobjednici cjelokupnog natjecanja

Kormoni sastavi - Duo  - Nikolina Csiffary, flauta i Ruben Habuda, klavir, II. kategorija, 99,00 bodova, 1/1
Nastavnice: prof. Renata Penezić i Jelica Kuzmin, prof. savjetnik

I. nagrada

Klavir - Klara Magjarević, I. kategorija, 92,70 bodova, 3/8
Nastavnica: mr. art. Sanja Vrsalović Drezga, prof.

ČESTITAMO!

tockice

Uspjesi učenika Glazbene škole Pavla Markovca na 58. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe komorni sastavi – Županijsko, održanom u Jastrebarskom 12. studenoga 2020.

I. nagrada

Duo – Luka Glavendekić, udaraljke i Nikola Mandić, udaraljke, II. kategorija 97,00 bodova, 2/5
nastavnik: Josip Konfic, prof. mentor

Glasovirska dua – Iskra Makarun i Oren Severinac, I. kategorija 93,67 bodova, 1/1
nastavnik: Ivan Varošanec, mag. muz.

Glasovirska dua – Grgur Tin Grandić i Hana Pračić, III. kategorija 92,33 bodova, 1/1
nastavnica: Josipa Šunjo, mag. muz.

Svi komorni sastavi škole osvojili su prvu nagradu i ostvarili pravo nastupa na državnom natjecanju koje će se održati od 2. do 5. prosinca 2020. u Jastrebarskom.

ČESTITAMO!

Objavljeno 14. 11. 2020.